Oda do młodości - Mamaku Vital Essence

 

Oda do młodości - Mamaku Vital Essence

Mamaku- nowozelandzka paproć drzewiasta to jedno z najpiękniejszych i najbardziej magicznych drzew świata. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam puszczę paproci drzewiastych poczułam się niczym bohaterowie powieści Sir ArthuraConan Doyle'a "Świat zaginiony" , jakbym została przeniesiona w czasie, jakbym trafiła do innego, jurajskiego świata, brakowało tylko dinozaurów. Od czasu ich wyginięcia mamaku przetrwało w niemal niezmienionej formie. Zapewne dzięki niesamowitym składnikom występującym w jej wnętrzu.

Właśnie te składniki zostały zamknięte w Mamaku Vital Essence- w doskonałym przeciwstarzeniowym eliksirze.

Jego unikalna kompozycja stymuluje proces odnowy komórkowej i wzmacnia matrycę skóry wspierając syntezę białek strukturalnych dla rewitalizacji skóry.

Właściwości przodków:

 

Studiowanie tradycyjnej farmakopei jest zawsze pouczające. Maorysi, rdzenni mieszkańcy Nowej Zelandii przez całe wieki żyli blisko z natury i musieli nauczyć się umiejętnie wykorzystywać cenne lecznicze właściwości roślin, które rosły wokół nich. Paproć Mamaku zajmuje bardzo ważne miejsce w maoryskiej medycynie ze względu na swoje cenne właściwości do leczenia ran.
W dzisiejszych czasach te właściwości zamknięte zostały w nienaruszonym stanie w Mamaku Vital Essence. Pozyskiwany dzięki łagodnemu bezrozpuszalnikowemu procesowi, wraz ze swoją unikalną kompozycją na bazie polisacharydów, flawonoidów, tri terpenów i minerałów prowadzi do powstania silnego składnika aktywnego posiadającego silne stymulujące właściwości zwalczające oznaki starzenia.

 

Mamaku Vital Essence pobudza komórki cytoszkieletu:

Cytoszkielet to proteinowa sieć znajdująca się wewnątrz komórki, która zapewnia podstawowe funkcje dla życia komórki (kształt, ruchliwość, kurczliwość) Składa się z mikrotubuł i mikrofilamentów aktyny. Odgrywa ona kluczową rolę podczas podziału komórek i ich przekształcania się. Jest ona także niezbędna dla komunikacji komórkowej. Starzenie się i zanieczyszczenia mogą zakłócać pracę sieci cytoszkieletu, upośledzać podział komórek, spowalniać funkcje życiowe komórek wreszcie prowadzić do ich śmierci.
2,5 % Mamaku Vital Esscence został zaaplikowany na naskórek. Aktywność cytoszkieletu badana była metodą fluorescencji. Mamaku Vital Essence wzmacnia cytoszkielet. Komórki są bardziej dynamiczne i wykazują wzrost aktywności.

   
   

Nieleczone

+ Mamaku Vital Essence

 

Mamaku Vital Essence odnawia skórę:
Z wiekiem, skóra staje się cieńsza. Ilość i rozmiar warstwy komórek zmniejsza się. Aby spowolnić ten proces mechanizm podziału komórek musi zostać przywrócony aby doprowadzić do wzrostu proliferacji komórek naskórkowych.
2,5% Mamaku Vital Essence został zaaplikowany na naskórek. Oceniano indeks mitotyczny po 24 godzinach od aplikacji. Badanie histologiczne potwierdzają, że Mamaku Vital Essence stymuluje mnożenie komórek i podnosi o 48% liczbę dzielących się komórek w połączeniu dermo naskórkowym. Nowe komórki migrują do warstwy rogowej i odnawiają naskórek.

Zmienna liczby dzielących się komórek

Mamaku Vital Essence nadaje skórze elastyczność:
Proteoglikany i glikozaminoglikany produkowane są przez fibroblasty. W połączeniu z kolagenem organizują macierz zewnątrzkomórkową i nadają skórze jej strukturę. Te strukturalne proteiny odgrywają zasadniczą rolę w jędrności i toniczności skóry. Wraz z wiekiem i ekspozycją na działanie promieni UV spada aktywność fibroblastów. Liczba PG i GAGs spada, co ma wpływ na spójność naskórka.
2,5% Mamaku Vital Essence został zaaplikowany na naskórek. Dawki testowane były na neosyntezie proteoglikanów i glikozaminoglikanów. Mamaku Vital Essence wzmacnia aktywność fibroblastów i znacząco promuje syntezę proteoglikanów i glikozaminoglikanów.
Macierz zewnątrzkomórkowa skórą są wyraźnie wzmocnione.

Zmienna syntezy PG i GAGs

Mamaku Vital Essence działa jednocześnie na różne sposoby aby przedłużyć młodość skóry. Naskórek jest odnowiony, a skora zyskuje odpowiednią gęstość.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem