"Korzenie i liście - są tylko sobą i tylko są one;

Zapachy przychodzą - do kobiet, do mężczyzn -

od strony lasu, znad stawu..."

 

Walt Whitmann

 

 

Z krainy masowej produkcji, zimnych korytarzy supermarketów gdzie syntetyczne stosy nachalnym krzykiem bilbordów obiecują niemożliwe zapraszamy do innego świata, świata pasji i marzeń, które przez nas zamknięte w szkło możesz zabrać do domu.

 

To świat natury bez dodatków, nagiej jak nasza skóra.

 

Nasza kolekcja zawiera skrupulatnie dobrane substancje aktywne pochodzące z roślin rosnących w najdalszych zakamarkach naszej planety, od syberyjskiej tajgi po lasy deszczowe Amazonii, od afrykańskiego buszu po patagońskie pampasy, od skandynawskich lodowców po wybrzeża Antypodów. Znamy te miejsca, kochamy je i jesteśmy wdzięczni za prezenty, którymi nas obdarowują.

 

Kosmetyki naturalne są skuteczniejsze i bardziej przyjazne dla naszej skóry niż kosmetyki tradycyjne. W naszych recepturach używamy 100% naturalnych składników: krystalicznej wody pochodzącej z lodowca norweskiego, wyciągów z roślin zakorzenionych pośród upraw ekologicznych, nowatorskich ekstraktów otrzymywanych w stanie nadkrytycznym, roślinnych komórek macierzystych, na zimno tłoczonych olei z egzotycznych owoców, orzechów i ziół, botanicznych ekstraktów aromatycznych.

 

Na wzór staroegipskich alchemików, którzy swoje magiczne esencje i naturalne eliksiry przechowywali w fioletowych czarach i wazach tak i my naszą kolekcję zamykamy w eleganckie, piękne i przeznaczone do ponownego użycia ciemne szkło firmy Miron, w szkło które pozwala przenikać tylko życiodajnemu fioletowemu promieniowaniu, chroniącemu i poprawiającemu trwałość produktów.

 

Każdy słoiczek, każda butelka napełniana jest ręcznie i sygnowana imieniem i nazwiskiem osoby, dla której jest dedykowana.

 

Każdy produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie niczym alchemicy w dawnych receptuariach aptecznych.

 

Nasze kosmetyki to bezkompromisowa czystość i maksymalna skuteczność bez glikoli, PEG-ów, TEA, DEA, ftalanów, silikonów, SLS-ów, pochodnych ropy naftowej takich jak wazelina czy parafina, sztucznych barwników, substancji zapachowych i co najważniejsze bez konserwantów - i to nie tylko bez znienawidzonych parabenów ale również bez konserwantów dopuszczonych do stosowania przez znane jednostki ekocertyfikujące takich jak benzoesan sodu czy alkohol benzylowy.

 

Kosmetyki prawdziwe potrzebują chłodu by przetrwać w dobrej kondycji i móc służyć szczerze i prawdziwie Twojej skórze. Potrzebują chłodu lodówki bo są najczystsze, nieskażone chemią, konserwantami - ich zawartość to sama Prawda, Doskonałość i Mądrość natury w połączeniu z odkrywczą i szlachetną myślą pasjonatów, którzy je stworzyli.

 

Ilua to więcej niż marka, to podróż, wyrusz w nią z nami jeśli oczekujesz czegoś więcej.

 

.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem