Paproć drzewiasta mamaku

Mamaku Vital Essence

INCI: Water, Glycerin, Cyathea medullaris leaf extract

Mamaku Vital Essence- nowatorski, bardzo silny składnik aktywny jest pozyskiwany z ogromnej wielkiej paproci pochodzącej z Nowej Zelandii. Jego unikalna kompozycja stymuluje proces odnowy komórkowej i wzmacnia matrycę skóry wspierając syntezę białek strukturalnych dla rewitalizacji skóry.

Maorysi, rdzenni mieszkańcy Nowej Zelandii przez całe wieki żyli blisko z natury i wykorzystywali mamaku ze względu na swoje cenne właściwości do leczenia ran.
W dzisiejszych czasach te właściwości zamknięte zostały w nienaruszonym stanie w Mamaku Vital Essence. Pozyskiwany dzięki łagodnemu bezrozpuszalnikowemu procesowi, wraz ze swoją unikalną kompozycją na bazie polisacharydów, flawonoidów, tri terpenów i minerałów prowadzi do powstania silnego składnika aktywnego posiadającego silne stymulujące właściwości zwalczające oznaki starzenia.

Z wiekiem, skóra staje się cieńsza. Ilość i rozmiar warstwy komórek zmniejsza się. Aby spowolnić ten proces mechanizm podziału komórek musi zostać przywrócony aby doprowadzić do wzrostu proliferacji komórek naskórkowych.
Mamaku Vital Essence stymuluje mnożenie komórek i podnosi o 48% liczbę dzielących się komórek w połączeniu dermo naskórkowym. Nowe komórki migrują do warstwy rogowej i odnawiają naskórek.

Mamaku Vital Essence wzmacnia aktywność fibroblastów i znacząco promuje syntezę proteoglikanów i glikozaminoglikanów.
Macierz zewnątrzkomórkowa skórą są wyraźnie wzmocnione.